• 1
 • 2
 • 3

Nové produkty

Boccia rampa Athletic Profi Alu-Steel

Odľahčená profesionálna rampa s oceľovou podstavou , hliníkovými dielmi a rýchloupínaním. Spĺňajúca medzinárodné kritériá podľa BISFed. Read More

Boccia rampa Athletic Profi Lite

Bočnice tejto rampy sú vyrobené z bukovej preglejky tak ako pôvodná Profi verzia, ale do bočníc sú vyrezané ovály na odľahčenie, čo rampu odľahčí približne Read More

Nová boccia prilba s tykadlom

Boccia prilba: vybavená novým tykadlom s kĺbom a remienkom pod bradu. Read More
 • 1
 • 2
 • 3

Kto sme

Sme ľudia, ktorí sa venujú športu boccia po stránke organizačnej, trénerskej, asistenčnej i propagačnej.

Naším cieľom je spopularizovať šport boccia pre širokú verejnosť, nakoľko sme presvedčení, že boccia je veľmi prospešná pre mnohých zdravotne postihnutých ľudí – telesne, či mentálne, od detí až po seniorov a takisto je zaujímavou hrou pre zdravých ľudí.

Boccia umožňuje zúčastňovať sa skutočného súťažného diania – od slovenských súťaží, cez medzinárodné turnaje až po paralympiádu. U nás nájdete podporu pre vašu športovú kariéru.

Ponúkame vlastné výrobky – boccia rampy a iné pomôcky a doplnky k hre boccia. Sme distribútori výrobkov – hlavne boccia lôpt – dánskej firmy Handi Life Sport na Slovensku.

V prípade akýchkoľvek otázok týkajúcich sa boccie nás neváhajte kontaktovať.

 

BASHTO Athletic Alu-Steel

BASHTO Athletic Profi

Blog

 • BOCCIA TATRA CUP 2018
  BOCCIA TATRA CUP 2018 Medzinárodný turnaj párov, tímov a jednotlivcov v boccii - 4. ročník V dňoch 23. až 26. júna 2018 sa v športovej hale Alexandra Wellness Hotela (www.alexandrawellnesshotel.sk) v Liptovskom Jáne uskutočnil v poradí už 4. ročník medzinárodného turnaja v boccii – Boccia Tatra Cup (BTC) – v tomto roku okrem turnaja jednotlivcov po prvý krát aj turnaja párov a tímov. Boccia je paralympijský, interiérový šport, založený na princípe hádzania loptičiek k…
  Čítať 36 krát Čítať ďalej...
 • Prezentácia šachu v MŠ Betliar
  Prezentácia šachu v MŠ Betliar V stredu 6.6.2018 sa prostredníctvom firmy Bashto Sports konala pezentácia šachu pre deti z Materskej školy na Kaštielnej ulici v Betliari. Prezentáciu viedol pán Ondrej Bašták, tá prebehla hravou formou s množstvom zábavy.
  Čítať 70 krát Čítať ďalej...
 • Krajský turnaj v integrovanej boccii párov Dolný Kubín 2018
  Krajský turnaj v integrovanej boccii párov Dolný Kubín 2018 Dňa 30.5.2018 sa v telocvični Strednej odbornej školy obchodu a služieb Dolný Kubín odohral Krajský turnaj v integrovanej boccii párov organizovaný Centrom sociálnych služieb PRAMEŇ Dolný Kubín pod záštitou Žilinského samosprávneho kraja (ŽSK). Boccia je paralympijský šport určený najmä pre ťažko telesne postihnutých, ale jeho integrovaná verzia je vhodná pre všetkých bez rozdielu v zdravotnom postihnutí, teda ja úplne zdravých hráčov.
  Čítať 96 krát Čítať ďalej...
Pokračuj v čítaní nášho blogu

Partneri

Kde nás nájdete

O nás

Sme distribútori výrobkov dánskej firmy Handi Life Sport na Slovensku, ktorá sa špecializuje na výrobu športových pomôcok pre hendikepovaných, zvlášť na šport boccia.

Sme ľudia, ktorí sa venujú športu boccia po stránke organizačnej, trénerskej, asistenčnej i propagačnej.

Kontaktujte nás

Ondrej Bašták-Ďurán
BASHTO SPORTS

Pionierov 607

049 22 Gemerská Poloma, Slovensko

 

+421 949 737 543

info@parahry.sk

SK29 1100 0000 0029 2790 3175