• 1
 • 2
 • 3

Nové produkty

Boccia rampa Athletic Profi Alu-Steel

Odľahčená profesionálna rampa s oceľovou podstavou , hliníkovými dielmi a rýchloupínaním. Spĺňajúca medzinárodné kritériá podľa BISFed. Read More

Boccia rampa Athletic Profi Lite

Bočnice tejto rampy sú vyrobené z bukovej preglejky tak ako pôvodná Profi verzia, ale do bočníc sú vyrezané ovály na odľahčenie, čo rampu odľahčí približne Read More

Nová boccia prilba s tykadlom

Boccia prilba: vybavená novým tykadlom s kĺbom a remienkom pod bradu. Read More
 • 1
 • 2
 • 3

Kto sme

Sme ľudia, ktorí sa venujú športu boccia po stránke organizačnej, trénerskej, asistenčnej i propagačnej.

Naším cieľom je spopularizovať šport boccia pre širokú verejnosť, nakoľko sme presvedčení, že boccia je veľmi prospešná pre mnohých zdravotne postihnutých ľudí – telesne, či mentálne, od detí až po seniorov a takisto je zaujímavou hrou pre zdravých ľudí.

Boccia umožňuje zúčastňovať sa skutočného súťažného diania – od slovenských súťaží, cez medzinárodné turnaje až po paralympiádu. U nás nájdete podporu pre vašu športovú kariéru.

Ponúkame vlastné výrobky – boccia rampy a iné pomôcky a doplnky k hre boccia. Sme distribútori výrobkov – hlavne boccia lôpt – dánskej firmy Handi Life Sport na Slovensku.

V prípade akýchkoľvek otázok týkajúcich sa boccie nás neváhajte kontaktovať.

 

BASHTO Athletic Alu-Steel

BASHTO Athletic Profi

Blog

 • Prezentácia Boccie Michalovce
  Prezentácia Boccie Michalovce Firma Bashto Sports v spolupráci s OZ ZOM Prešov uskutoční prezentáciu pralalympijského športu boccia pre širokú verejnosť v stredu 3. mája 2018 v telocvični ZŠ Pavla horova v Michalovciach. Prednášajúcim bude pán Ondrej Bašták Ďurán. Vstup je voľlný, všetci sú vítaní.
  Čítať 68 krát Čítať ďalej...
 • Prezentácia hry boccia v Gemerskej Polome
  Prezentácia hry boccia v Gemerskej Polome V Materskej škole v Gemerskej Polome sa v dňa 22. marca 2018 prostredníctvom firmy Bashto Sports konala hravou formou prezentácia športu boccia pre najmenších. Prinášame Vám niekoľko fotografií a krátky video zostrih z tejto udalosti.
  Čítať 169 krát Čítať ďalej...
 • Prezentácia hry boccia v Kežmarku
  Prezentácia hry boccia v Kežmarku Za priamej účasti niekoľkých žiačok všetkých základných škôl v Kežmarku a niekoľkých návštevníkov športovej haly Focus plus sa 8. marca 2018 uskutočnila prezentácia športovej hry boccia.
  Čítať 157 krát Čítať ďalej...
Pokračuj v čítaní nášho blogu

Partneri

Kde nás nájdete

O nás

Sme distribútori výrobkov dánskej firmy Handi Life Sport na Slovensku, ktorá sa špecializuje na výrobu športových pomôcok pre hendikepovaných, zvlášť na šport boccia.

Sme ľudia, ktorí sa venujú športu boccia po stránke organizačnej, trénerskej, asistenčnej i propagačnej.

Kontaktujte nás

Ondrej Bašták-Ďurán
BASHTO SPORTS

Pionierov 607

049 22 Gemerská Poloma, Slovensko

 

+421 949 737 543

info@parahry.sk

SK29 1100 0000 0029 2790 3175