• Boccia rampy

  Vyrábame rampy, helmy s tikadlami pre hráčov, kufríky na rampy a ďalšie príslušenstvo Read More
 • Boccia príslušenstvo

  Boccia merítka, ukazovátka, poháriky na formovanie boccia lôpt, pásky a dalšie pomôcky k bocci Read More
 • 1
 • 2

Nové produkty

Athletic Profi s novým ovládaním

Boccia rampa BASHTO Athletic Profi s novým ovládaním a trojfarebným dizajnom. Read More

Nový systém ovládania rampy

Nový systém ovládania rampy. Namiesto 3 ovládacích rúčok len 2 - na pohyb doprava-doľava a na nastavenie sklonu. Táto verzia je presnejšia, ľahšie sa ovláda a Read More

Boccia prilba s novým tikadlom

Boccia prilba: vybavená novým tykadlom s kĺbom a remienkom pod bradu. Read More
 • 1
 • 2
 • 3

Kto sme

Sme ľudia, ktorí sa venujú športu boccia po stránke organizačnej, trénerskej, asistenčnej i propagačnej.

Naším cieľom je spopularizovať šport boccia pre širokú verejnosť, nakoľko sme presvedčení, že boccia je veľmi prospešná pre mnohých zdravotne postihnutých ľudí – telesne, či mentálne, od detí až po seniorov a takisto je zaujímavou hrou pre zdravých ľudí.

Boccia umožňuje zúčastňovať sa skutočného súťažného diania – od slovenských súťaží, cez medzinárodné turnaje až po paralympiádu. U nás nájdete podporu pre vašu športovú kariéru.

Ponúkame vlastné výrobky – boccia rampy a iné pomôcky a doplnky k hre boccia. Sme distribútori výrobkov – hlavne boccia lôpt – dánskej firmy Handi Life Sport na Slovensku.

V prípade akýchkoľvek otázok týkajúcich sa boccie nás neváhajte kontaktovať.

 

BASHTO Athletic Profi

Blog

 • Prometeus Cup 2016
  Prometeus Cup 2016 V dňoch 8. - 11.12.2016 sa v poľských Konopiskách pri Čenstochovej uskutočnil turnaj v boccii Prometeus Cup 2016 - decembrová časť. Na turnaji súťažilo 6 kategórií: jednotlivci BC1-5 a integrovaná boccia tímy. Zúčastnili sa hráči zo 4 krajín: Poľsko, Slovensko, Chorvátsko a Rusko.
  Čítať 187 krát Čítať ďalej...
 • Boccia Rožňava 2016 - výsledky turnaja
  Boccia Rožňava 2016 - výsledky turnaja Medzinárodný turnaj tímov v integrovanej boccii – 3. ročník Dňa 16.9.2016 v čase od 9:00 do 16:30 sa v Mestskej športovej hale v Rožňave v rámci Dní mesta Rožňava uskutočnil medzinárodný turnaj tímov v integrovanej boccii „Boccia Rožňava 2016“. Turnaj zoorganizovali o.z. Rehamenta v spolupráci s BASHTO – firmou zaoberajúcou sa komplexným servisom k hre boccia. Ďalšími spoluorganizátormi boli: mesto Rožňava a SŠI Zeleného Stromu.
  Čítať 423 krát Čítať ďalej...
 • Boccia Rožňava 2016 - rozlosovanie do skupín
  Boccia Rožňava 2016 - rozlosovanie do skupín Medzinárodný turnaj tímov v integrovanej boccii – 3. ročník Dňa 16.9.2016 v čase od 9:00 do 16:30 sa v Mestskej športovej hale v Rožňave v rámci Dní mesta Rožňava uskutoční medzinárodný turnaj tímov v integrovanej boccii „Boccia Rožňava 2016“. Turnaj organizuje o.z. Rehamenta v spolupráci s BASHTO – firmou zaoberajúcou sa komplexným servisom k hre boccia. Ďalšími spoluorganizátormi sú: mesto Rožňava a SŠI Zeleného Stromu.
  Čítať 272 krát Čítať ďalej...
Pokračuj v čítaní nášho blogu

Partneri

Kde nás nájdete

O nás

Sme distribútori výrobkov dánskej firmy Handi Life Sport na Slovensku, ktorá sa špecializuje na výrobu športových pomôcok pre hendikepovaných, zvlášť na šport boccia.

Sme ľudia, ktorí sa venujú športu boccia po stránke organizačnej, trénerskej, asistenčnej i propagačnej.

Kontaktujte nás

Ondrej Bašták-Ďurán bashto

Pionierov 607

049 22 Gemerská Poloma, Slovensko

 

+421 949 737 543

info@parahry.sk

SK29 1100 0000 0029 2790 3175